Teisipäev, 31. jaanuar 2017

Kurjategija Kaja Ristmäe

AVALIK KIRI EESTI VABARIIGI JUSTIITSMINISTER URMAS REINSALULE JA SISEMINISTER ANDRES ANVELDILE

Kirjeldan teile põgusalt oma kokkupuudet meie väidetava õigusriigiga.

Minu 17-aastase tütre Ehe Kaldmaa ema KAJA RISTMÄE (2013. aastani kandis nime Kaja Loodla) pettis minult ja minu emalt 15 aasta vältel välja kümneid tuhandeid eurosid elatusraha „meie pojale“ Joonatan Ristmäele (aastatel 2001–2016 kandis nime Joonatan Kaldmaa).

Pettus tuli avalikuks kohtuprotsessi käigus, mille Kaja Ristmäe algatas minu vastu, et saada minult elatusraha Joonatan Ristmäele (Kaldmaale). Vaidlustasin isaduse ja DNA test tõestas, et ma EI OLE Joonatan Ristmäe (Kaldmaa) isa.

Vaatamata sellele mõistis Tartu Ringkonnakohus minult välja tagasiulatuvalt elatusraha Joonatan Ristmäele (Kaldmaale), kelle isa ma pole kunagi olnud, kuigi Kaja Ristmäe mind valelikult selleks tegi. Seadus näeb ette, et elatusraha maksmise kohustus lõppeb siis, kui isadus on tuvastatud. ENT MINUL KUI NÜÜDSEST MITTE-ISAL EI OLE ÕIGUST TAGASI NÕUDA JUBA MAKSTUD ELATIST.

Esitasin politseile avalduse, kuid kriminaalmenetlust ei alustatud, olgugi et Kaja Ristmäe poolt on tegemist kelmusega.
Karistusseadustikus seisab § 209 (kelmus), mille esimene lõige on sõnastatud järgmiselt: teisele isikule varalise kahju tekitamise eest tegelikest asjaoludest teadvalt ebaõige ettekujutuse loomise teel varalise kasu saamise eesmärgil – karistatakse rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega.

Kaja Ristmäe on kurjategija, kuigi pealtnäha – Juriidiliselt On Kõik Korrektne.

Eesti Vabariigi seadused, samuti kohtu- ja politseisüsteem annavad Kaja Ristmäe sugustele õiguse ja voli valetada ning tekitada vastaspoolele emotsionaalset ja materiaalset kahju.
Naine võib soetada lapse ühe mehega, lapse kaela määrida teisele mehele, samuti teiselt mehelt elatusraha välja petta. Kohus ja politsei ei pilguta silmagi. Ja naisel jääb õigust ülegi.

Vabandage, kuid säärase õigusriigiga pole mul midagi teha.

Urmas Reinsalu ja Andres Anvelt, kas te ei arva, et midagi peaks muutma? Või – las lohiseb edasi?

3 kommentaari:

 1. Blogi administraator eemaldas selle kommentaari.

  VastaKustuta
 2. Ma olen Susan nimepidi. Tervitused kõigile, kes seda tunnistust loevad. Mu abikaasa lükkas mu tagasi pärast kaheksat(8) aastat abielu lihtsalt sellepärast, et teisel naisel oli tema peal loits ja ta jättis minu ja lapsed kannatama. ühel päeval, kui ma lugesin läbi veebi, ma nägin postitust, kuidas see õigekirja ratas selle e-posti aadress ( aoba5019@gmail.com ), aitas naine saada tagasi oma abikaasa ja ma andsin talle vastuse oma aadress ja ta ütles mulle, et naine oli õigekirja mu abikaasa ja ta ütles mulle, et ta aitab mind ja pärast 2 päeva kasutades, mida ta saadab mulle, et ma olen mu mees tagasi. Võite jõuda tema kaudu oma e-posti: (aoba5019@gmail.com) või tema WhatsApp number:( +27740386124 ) . Ma uskusin teda ja täna on mul hea meel teile kõigile teada anda, et sellel loitsurattal on võime armastajaid tagasi tuua. sest ma olen nüüd rahul oma abikaasa kõik tänu DR ADELEKE

  VastaKustuta
 3. Ma olen nii uhke ja õnnelik, et saan olla siin, et jagada seda tähelepanuväärset, imelist ja erakordset tunnistust, ma lihtsalt ei suuda praegu uskuda, et mu endine on siin koos minuga, palub kõiki oma halbu tegusid ja räägib mulle, kuidas ta tundis end kogu aeg tühjana ta oli ära, jättis mu maha ja tegi mulle nii palju haiget pärast lahutust, mis juhtus mõni kuu tagasi. Ja kogu see ime juhtus kohe pärast seda, kui ma palusin dr EGWALIlt abi, olen täna maailma kõige õnnelikum naine, ma ütleksin, et mul on endine jälle kõrval. See on ime minu ja mu pere jaoks ning igavene nauding ja rõõmsameelsus. Ma olen praegu nii õnnelik ega tea, kui palju väljendada oma tänu ja tunnustust dr EGWALI -le. Soovitan teda väga, kui vajate viivitamatut abi, kuna see on tagatud, usaldage mind.
  Saatke talle täna e -kiri /dregwalispellhome@gmail.com või kaudu
  WhatsApp: +2348122948392

  VastaKustuta